Bölgesel İncelme

Bölgesel İncelme

Bölgesel İncelme uygulamalarımız ile formda kalın, fazlalıklarınızdan kurtulun.

Vücudumuzda, özellikle karın bölgesi, kalça ve basen bölgelerinde oluşan yağlanma ve kilolardan çeşitli uygulamalar ile kurtulabilirsiniz.

Bu uygulamaları Kavitasyon, Pasif Jimnastik ve G5 ile masaj olarak sıralayabiliriz. Kavitasyon ile incelme uygulamasında ultrasonik ses dalgaları ile yağlar parçalanır, pasif jimnastik ile fazlalıklı bölge aktif olarak çalıştırılır. G5 Masaj uygulaması ile fazlalıkların vücuttan atılması sağlanır.

Böylelikle fazlalıklardan kurtulabilir ve estetik bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Gaziantep'de bölgesel incelme nerede yaptırabilirim diyorsanız Çiğdem Ayyıldız Güzellik Merkezi size hizmet etmekten mutluluk duyar.

 

Bölgesel İncelme Uygulamaları

 

G5 MASAJ UYGULAMASI
Vücudun her bölgesinde uygulanabilen, özellikle de üst bacak, popo ve kalça bölgelerinde uygulanan, zayıflama ve toparlama tedavisinde etkili selülit masajı cihazıdır.

Kavitasyon sonrasında uygulanılarak etkiyi arttırır.

Mekanik destekli masaj terapisi, titreşimli masaj uygulama imkanı sağlamaktadır.
Kas ve sinir sistemini uyarmakta, kan dolaşımı ve lenf sisteminin dolaşımını güçlendirmektedir.
Yağların yumuşamasını sağlar, selülitli dokuyu iyileştirir, kasları rahatlatır ve yumuşak dokuyu toparlar.
Tokskinlerin vücuttan etkili atılmasını uyarır, kasları gevşeterek vücuttaki kasılmaları azaltır, zor bölgeler denilen kol altı ve bacak doku sarkıklıklarını toparlar.
Sinirleri yatıştırır, rahatlatır, ayrıca cildin üst katmanının giderilmesini sağlayarak, cildin tonusunu ve rengini canlandırır.
Farklı başlıklar yardımı ile güzellik ve fiziksel terapiler için ideal uygulamalar sağlamaktadır.

 

SELÜLİT MASAJI
Selülit tedavisinin en önemli ayağı masajdır. Selülit oluşumunun başlıca nedeni dolaşım bozukluğudur. Kan ve lenf dolaşımındaki bozukluk ve yağ dokusundaki artış toksik madde birikimine yol açar. Selülit Masajı kan ve lenf dolaşımını harekete geçirir ve dokuların taze oksijen ile dolmasını sağlar.

Selülit Masajı, deri altı kan dolaşımını iyileştirerek damarların çapının daraltılması ve kanın bacaklardan düzenli olarak akmasını sağlar. Böylece bozuk kan dolaşımının yeniden düzenlenmesi, hücrelere daha iyi oksijen gitmesi ve toksit maddelerin vücuttan atılması sağlanır.

 

LENF DRENAJ
Lenf drenaj uygulaması ile ödemlerden kurtulabilir, vücudunuzun sıkılaşmasını sağlayabilirsiniz. Cildinizde canlanma vücudunuzda rahatlama sağlar.

 

Soğuk Lipoliz Nedir?

Lipoliz, yağ parçalamak anlamında kullanılan bir terim, soğuk lipoliz ise yağ parçalamak için yüksek soğuktan yararlanılan bir bölgesel zayıflama yöntemidir ve aslında işlemin adıdır. İşlemi yapan cihazın ismi ismi CRYO Lipo‘dur. Vakum başlıklar aracılığıyla yakalanan yumruk büyüklüğündeki yağ dokusu, üç yüz altmış derece çevresel ve tepe noktadan, kademeli olarak, belli bir süre boyunca sürekli soğuğa maruz bırakılıyor. En az 45 dakika en fazla 1 saat süren işlemde -3 ile -7 derece arasında değişen bir soğuk uygulanıyor. Donarak ölen yağ hücreleri, vücudumuzun temizliğinden sorumlu lenf drenaj sistemi sayesinde bedenden atılıyor. 

 

Soğuk Lipoliz Uygulaması 

Soğuk lipoliz cihazı (CRYO Lipo) iki büyük vakum başlık ile bir küçük vakum başlıktan oluşur. Küçük başlık kol ya da gıdı gibi daha dar çalışma alanlarında kullanmak içindir. Karın, göbek, basen, bel bölgesinde iki vakum başlık aynı anda kullanılır. Her bir bacaktaki basen bölgesine birer vakumun yerleştirildiğini ya da alt karına bir göbeğe bir vakum, bel bölgesinde bir vakumun sağ tarafa diğer vakumun sol tarafa yerleştirildiğini düşünebilirsiniz. 

 

Öne Çıkarılanlar

İpek kirpik uygulaması kadınların oldukça sık tercih ettiği uygulamalar a

Kadınlar için kişisel bakımda ojeler oldukça önemli yer tutarlar. S&u

Lazer Epilasyon Nedir

Bölgesel İncelme uygulamalarımız ile formda kalın, fazlalıklarınızdan kurtulun.

Yorumlar

Yasemin K.

Çalışanlar güleryüzlü çok ilgili merkez çok temiz cok memnun kaldım..

5 Yıldız

Zilan İlhan

Çok güzel bir yer ve çok memnun kaldım herkesin gitmesini tavsiye ederim

5 Yıldız