Merkezimizde verdiğimiz hizmetlerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

Bölgesel zayıflama
Dermapen cilt bakımı
G5 masajı
Cilt leke tedavisi
Lazer epilasyon
Ameliyatsız göz kapağı estetiği
Microblading
Kirpik lifting
İpek kirpik
Dudak dolgusu
Dudak renklendirme
Manikür ve pedikür uygulaması
Protez tırnak
Dövme silme


Gaziantep güzellik merkezi olarak dikkat ettiğimiz en mühim konu, müşterimizin güvenini kazanmaktır. Alanında tecrübeli ve uzman kişiler tarafından yapılan uygulamalar ile danışanlarımız aldıkları hizmetten memnun olarak merkezimizden ayrılırlar. Alacağınız bakım her ne için olursa olsun saç, cilt, tırnak, makyaj uygulamaları konu ile ilgili uzman olması önemlidir. Sağlık ile alâkalı uygulamalar ciddi bir iştir. Biz de bu işi ciddiye alıyor ve danışanlarımıza özen gösteriyoruz. En iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

 

Bu özenin bir yansıması olarak da kullandığımız ürünlerin kalitesine dikkat ediyoruz. En son teknolojiyi takip ederek en kaliteli aletleri seçiyoruz. Kullandığımız aletlerin düzenli bakımlarını yaptırıyoruz. İstenmeyen sonuçların ortaya çıkmaması için önceden bütün önlemleri alıyoruz.

 

Böylesi bir merkezde olmazsa olmaz bir unsur da hijyendir. Sağlık problemlerinin yaşanmaması için kişisel bakım nasıl ki kişiye özeldir, hijyen de aynı şekilde kişiye özel şekilde uygulanır. Salonumuzun genel kullanımında da temizliği öncelikli tutuyoruz.

 

Rezervasyon ile çalıştığımız için önceden bizi arayıp randevu alabilirsiniz. Çalışanlarımız her seansın zamanını ayarlar ve bu konuda hassas davranır.